Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Required
ro: Necesar

en: Time
ro: Ora

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Year
ro: Anul

en: Maximum
ro: Maxim

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: End
ro: Sfârşit

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: All day
ro: Toată ziua

en: Optional
ro: Opțional

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Second
ro: Secundă

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Minimum
ro: Minim

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
