Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: Minimum
si: අවමය
