Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Time
sl: Čas

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Year
sl: Leto

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Month
sl: Mesec

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najmanj
