Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Time
sr: Време

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Year
sr: Година

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално
