Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
