Xero API (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Quantity
af: Aantal

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode

en: Account
af: Rekening
