Xero API (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Quantity
da: Mængde

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Total
da: I alt

en: Contact
da: Kontakt

en: Amount
da: Beløb

en: Invoice
da: Faktura

en: Code
da: Kode

en: Display fields
da: Vis felter

en: Account
da: Konto

en: Tax
da: Skat

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Tax type
da: Afgiftstype
