Xero API (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Quantity
lv: Skaits

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Total
lv: Kopā

en: Contact
lv: Kontakti

en: Amount
lv: Summa

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Reference
lv: Atsauce

en: Account
lv: Konts

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Not set
lv: Nav iestatīts
