Xero API (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Quantity
cs: Množství

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Total
cs: Celkem

en: Contact
cs: Kontakt

en: Amount
cs: Částka

en: Invoice
cs: Faktura

en: Code
cs: Kód

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: Application
cs: Aplikace

en: Account
cs: Účet

en: Tax
cs: Daň

en: Not set
cs: Nenastaveno
