Xero API (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Quantity
fi: Määrä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Total
fi: Yhteensä

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Amount
fi: Määrä

en: Invoice
fi: Lasku

en: Code
fi: Koodi

en: Display fields
fi: Näytä kentät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Application
fi: Sovellus

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Tax
fi: Vero

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Fetch
fi: Nouda

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja

en: Tax type
fi: Veron tyyppi

en: Authorize
fi: Valtuuta
