Xero API (3.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Code
ta: நிரல்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Account
ta: கணக்கு
