Xero API (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Quantity
th: จำนวน

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Code
th: รหัส

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
