Xero API (3.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Quantity
fr: Quantité

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Add Item
fr: Ajouter un élément

en: Amount
fr: Montant

en: Invoice
fr: Facture

en: Display fields
fr: Afficher les champs

en: Reference
fr: Référence

en: Account
fr: Compte

en: Tax
fr: Taxe

en: Not set
fr: Non défini

en: Fetch
fr: Mettre à jour

en: Example modules
fr: Modules d'exemple

en: Tax type
fr: Type de taxe

en: Authorize
fr: Autoriser
