Xero API (3.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Contact
pt: Contato

en: Add Item
pt: Adicionar Item

en: Amount
pt: Valor

en: Invoice
pt: Fatura

en: Code
pt: Código

en: Display fields
pt: Exibir campos

en: Reference
pt: Referência

en: Application
pt: Aplicativo

en: Account
pt: Conta

en: Tax
pt: Imposto

en: Not set
pt: Não definido

en: Example modules
pt: Módulos de exemplo

en: Tax type
pt: Tipo de Imposto
