Xero API (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Code
ur: کوڈ
