Xero API (3.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Total
lt: Iš viso

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Amount
lt: Suma

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Account
lt: Paskyra

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax type
lt: Mokesčio tipas
