Xero API (3.1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Code
ne: कोड

en: Account
ne: खाता
