Xero API (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Code
bn: কোড

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন
