Xero API (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Quantity
ru: Количество

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Total
ru: Итого

en: Amount
ru: Сумма

en: Code
ru: Код

en: Display fields
ru: Отображать поля

en: Reference
ru: Связь

en: Examples
ru: Примеры

en: Application
ru: Приложение

en: Tax
ru: Налог

en: Not set
ru: Не установлено

en: Tax type
ru: Тип налога
