Xero API (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Quantity
es: Cantidad

en: Date
es: Fecha

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Amount
es: Cantidad

en: Code
es: Código

en: Display fields
es: Mostrar campos

en: Reference
es: Referencia

en: Examples
es: Ejemplos

en: Application
es: Aplicación

en: Tax
es: Impuesto

en: Not set
es: No dispuesto

en: Tax type
es: Tipo de impuesto
