Xero API (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Quantity
et: Kogus

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Total
et: Kokku

en: Amount
et: Kogus

en: Code
et: Kood

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Reference
et: Viide

en: Examples
et: Näited

en: Tax
et: Maks

en: Not set
et: Pole määratud
