Xero API (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Code
mn: Код
