Xero API (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Quantity
no: Antall

en: Date
no: Dato

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Total
no: Totalt

en: Amount
no: Beløp

en: Code
no: Kode

en: Display fields
no: Vis felt

en: Reference
no: Referanse

en: Examples
no: Eksempler

en: Not set
no: Ikke satt
