Xero API (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Quantity
tr: Miktar

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Total
tr: Toplam

en: Amount
tr: Miktar

en: Code
tr: Kod

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: Reference
tr: Kaynak

en: Examples
tr: Örnekler

en: Tax
tr: Vergi

en: Not set
tr: Ayarlanmamış
