Xero API (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Code
jv: Kode

en: Examples
jv: Contoné
