Xero API (8.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Quantity
hr: Količina

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Total
hr: Ukupno

en: Amount
hr: Iznos

en: Code
hr: Kôd

en: Display fields
hr: Prikaži polja
