Xero API (8.x-1.1-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: GUID
az: GUDİ

en: Reference
az: Istinad

en: Not set
az: Qurulmayıb
