Xero API (8.x-1.1-beta3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
