Xero API (8.x-1.2-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Code
ka: კოდი
