Xero API (8.x-1.2-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Examples
my: ဥပမာများ
