Xero API (8.x-1.2-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Total
vi: Tổng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Code
vi: Mã

en: Display fields
vi: Trình bày trường

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Application
vi: Ứng dụng

en: Tax
vi: Thuế
