Xero API (8.x-1.2-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Total
ar: المجموع

en: Amount
ar: المبلغ

en: Code
ar: الكود

en: Reference
ar: مرجع

en: Examples
ar: أمثلة
