Xero API (8.x-1.2-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ
