Xero API (8.x-1.2-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Total
sr: Укупно

en: Code
sr: Кôд
