Xero API (8.x-1.2-alpha3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Total
ja: 合計

en: Amount
ja: 量

en: Code
ja: コード

en: Display fields
ja: フィールド表示の設定

en: Reference
ja: 参照

en: Examples
ja: 例

en: Tax
ja: 税

en: Not set
ja: 未設定

en: Tax type
ja: 税タイプ
