Xero API (8.x-1.2-alpha3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Code
km: កូដ
