Xero API (8.x-1.2-alpha4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Code
ast: Códigu
