Xero API (8.x-1.2-alpha5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Code
be: Код

en: Display fields
be: Праглядзець палі
