Xero API (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Quantity
uk: Кількість

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Total
uk: Всього

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Amount
uk: Величина

en: Code
uk: Код

en: Display fields
uk: Показати поля

en: Reference
uk: Посилання

en: Application
uk: Програма

en: Tax
uk: Податки

en: Not set
uk: Не встан.

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Tax type
uk: Тип податку

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
