Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: GUID
gu: જીયુઆઇડી

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Account
gu: ખાતુ
