Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Code
ml: കോഡ്
