Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Contact
ca: Contacte

en: Amount
ca: Import

en: Invoice
ca: Factura

en: Code
ca: Codi

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: Reference
ca: Referència

en: Application
ca: Aplicació

en: Account
ca: Compte

en: Tax
ca: Impostos

en: Not set
ca: Sense establir
