Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Amount
el: Ποσό

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Code
el: Κωδικός

en: Reference
el: Αναφορά

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Tax
el: Φόρος

en: Tax type
el: Τύπος φόρου
