Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Quantity
fa: تعداد

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Total
fa: مجموع

en: Contact
fa: تماس

en: Amount
fa: مقدار

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Code
fa: کد

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Account
fa: حساب

en: Tax
fa: مالیات

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه

en: Tax type
fa: نوع مالیات
