Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Quantity
is: Magn

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Total
is: Samtals

en: Contact
is: Tengiliður

en: Amount
is: Upphæð

en: Invoice
is: Kvittun

en: Code
is: Kóði

en: Account
is: Aðgangur
