Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
