Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Account
si: ගිණුම
