Xero API (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Contact
sq: Kontakti

en: Code
sq: Kodi

en: Account
sq: Profili
