Excel Serialization (2.0.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Category
he: קטגוריה

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Company
he: חברה

en: Operator
he: אופרטור

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: אלכסון

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
