Excel Serialization (2.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Category
gl: Categoría

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Company
gl: Compañía

en: Operator
gl: Operador

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Web services
gl: Servizos web
